Anasayfa

Serumlarımız

ÜSTÜN OKSİJEN BAKIMINI KEŞFET

MesoxyGen | Multi Fonksiyonel Cilt Bakım Cihazı

MesoxyGen çok aşamalı cilt bakım cihazı olup ciltteki birçok problemi tek başına çözüme kavuşturmanıza yardımcı olur. İşlem aşamaları oldukça kolay ve müşteri konforu açısından oldukça uygundur. Ciltte ilk hissiyat rahatlama, ferah ve temizlenmiş gözenekler’dir. OxyBright ve OxyRevive serumları ile ciltteki asıl problemi çözerken birkaç cilt bakım işleminden alacağı etkiyi tek cihazda elde eder.

MesoxyGen cihazı cilt yüzeyinde aktif olarak bulunan birçok problemde yüksek başarı oranına sahiptir. Leke, Sarkma, Anti Aging, Matlık, Yaşlılık Çizgileri, Mimik çizgileri, Hücre Yenileme, Kolajen arttırma gibi aslında farklı kategorilerde bulunan problemleri bile aynı seans içerisinde çözüme kavuşturmanıza yardımcı olur.

Profesyonel Ürünlerimiz ile Alakalı Bilgi Almak İçin

0216 451 99 00

En yeni aktif bileşenlerle cilt bakımında cildin anatomisine ve sağlığına hakim uzmanlar tarafından yıllarca edinilen tecrübe ile ortaya çıkarılan her bakım serumu maksimum biyo yararlanım sağlarken güvenli içeriği sayesinde ise bu geliştirmeleri sağlığınızı etkilemeden yapmaktadır.

Etkinlikler

Profesyonel Danışmanlık

Satış yaptığımız her ürünün mutlaka teknik desteğini ve danışmanlığını uzman personelimiz ile yapıyoruz.

Değerli Fikirler

İnovasyon alanında “hergün daha iyiye” sloganı ile sattığımız ürünleri geliştirilmesinde en değerli fikirleri değerlendiriyoruz.

Mükemmel Zamanlama

Satın aldığınız her ürünü itina ile teslim ediyoruz. Ulaşamadığımız yerlerde en kurumsal taşıma firması ile iletiyoruz.

Bütçe Dostu

Mesoxy olarak ürün fiyatlarımı sektörün değerlerine göre güncelliyor ve indirimleri anında uyguluyoruz.

Switch The Language

  Mesoxy Our company has been operating in the field of both mesotherapy and micro needling since 2008. In addition to the many products it offers to its customers, it successfully carries out training activities and social activities together with its employees. Customer satisfaction is the biggest success.

  ADDRESS

  Esenşehir Mh. İlkyaz Sk. N.:71 ÜMRANİYE / İSTANBUL

  PHONE

  +90 216 451 99 00

  EMAIL

  info@mesoxy.com