Campain

Örnek Paylaşım

1 – Kampanyamıza katılmanız için öncelikle @Cosmodeep ve @Mesoxytherapy facebook ve Instagram sayfalarımızı beğenmiş olmanız gerekmekte. Beğeniler kontrol edilecektir.

2 – Kampanya ya katılmak isteyen kişiler mutlaka mesoxy ürünlerinden yakın tarihte almış olması gerekmektedir. Yapılacak olan uygulama mesoxy ürünleriyle yapılmış olması gerekmektedir.

3 – Kampanyamız da 1 asıl ve 1 yedek olarak kuralar çekilecek ve asıl talihli ile iletişime geçilip onay alındıktan sonra açıklanacaktır. Onay alınmadığı durumlarda yedek talihli ilan edilecektir.

4 – Mesoxy ürünleriniz ile en güzel veya etkili uygulamayı yapan Güzellik salonu, Estetisyen ve Doktor öncesi sonrası fotoğraflarını önce #MesoxyBenim etiketiyle instagram üzerinden @mesoxytherapy sayfamızı etiketleyerek paylaşmalıdır. Sonrasında Orjinal fotoğrafları kampanya@mesoxy.com adresine iletmelidir.

Mail İçeriği

 • Ad Soyad
 • Telefon
 • Firma İsmi
 • Firma Adresi
 • Hangi Mesoxy Ürünleri ile yapıldı
 • Kaç Seans Uygulandığı

5 – İletilecek fotoğraflar üzerinde oynama yapılmamalıdır. Ham halleriyle mail olarak gönderilmelidir. İnstagram’da paylaşılacak görsel aşağıda örnek verilmiş şekilde paylaşılmalıdır. Bu düzenlemeyi yapamayan müşterilerimiz yine kampanya@mesoxy.com adresine fotoğrafları göndererek bizden yardım alabilirler.

6 – Kampanya 30.12.2018 Tarihinde son bulmaktadır. Sonuçlar ise 07.01.2019 tarihinde instagram ve facebook adresimizden ilan edilecektir. Kampanyayı kazanan talihliler en geç 11.01.2019 tarihine kadar aranacak ve ulaşıldığı takdirde kendisine seyahat detayları aktarılacaktır.

7 – Kampanyayı kazanan talihlerin uçak bileti, konaklama ve ispanya’da ki masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.

8 – Kazanan talihliler Pasaport ve Vize işlemlerini bireysel olarak sonuçlandıracaktır. Pasaport sahibi olmayan müşterimiz için pasaport çıkartma süresi tanınacaktır. Bu işlemlerin masrafları kendilerine aittir.

9 – Talihlinin Sağlık, Ailevi vb. problemleri mevcutsa gidemeyeceğini beyan ettiği tarihten hemen sonra yedek talihli ile iletişime geçilecek ve bilgiler aktarılacaktır.

10 – Kampanya ya yeterli katılımın olmaması durumunda Mesoxy Mesotherapy Firmamız kampanyayı uzatma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Daha detaylı bilgi ve sorularınız için 0216 451 99 00 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Switch The Language

  Mesoxy Our company has been operating in the field of both mesotherapy and micro needling since 2008. In addition to the many products it offers to its customers, it successfully carries out training activities and social activities together with its employees. Customer satisfaction is the biggest success.

  ADDRESS

  Esenşehir Mh. İlkyaz Sk. N.:71 ÜMRANİYE / İSTANBUL

  PHONE

  +90 216 451 99 00

  EMAIL

  info@mesoxy.com